قوانین و شرایط

کاربر گرامی لطفا پیش از عضویت و ثبت سفارش خود در این وب‌سایت، قوانین و شرایط زیر را با دقت مطالعه فرمایید.

عضویت در وب‌سایت عطاری اینترنتی تیتی‌نو به معنای پذیرفتن قوانین و شرایط این وب‌سایت است.

  1. ثبت نام در وبسایت تی‌تی‌نو از طریق ثبت شماره موبایل امکان‌پذیر است. این شماره راه ارتباطی تی‌تی‌نو و کاربر خواهد بود. تی‌تی‌نو این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا رویدادها، تخفیف‌ها و به طورکلی اطلاع‌رسانی‌های مختلف را از طریق این شماره به کاربر پیامک کند.
  2. قیمت تمامی کالاها در تی‌تی‌نو به‌روز است و پس از ثبت سفارش هیچ تغییری (افزایش یا کاهش) در قیمت محصولات به وجود نخواهد آمد.
  3. در صورت ثبت اشتباه ایمیل ارسال فاکتور و موارد مستند از سمت عطاری تی‌تی‌نو امکان پذیر نیست و مسئولیت آن به عهده خریدار خواهد بود.
  4. عطاری تی‌تی‌نو در هیچ نقطه از کشور نمایندگی ندارد و خرید از عطاری تی‌تی‌نو تنها از طریق وب‌سایت https://titino.ir و یا به صورت حضوری از آدرس فروشگاه امکان‌پذیر است.
  5. پردازش و ارسال سفارشات فقط در روزهای کاری انجام می‌گیرد.
  6. در صورت مغایرت اطلاعات وارد شده با مشخصات مشتری در فرم‌ها، عطاری تی‌تی‌نو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بروز مشکلات ثبت و ارسال آن به عهده نمی‌گیرد.
  7. برخی از محصولات به دلیل دارا بودن ظرف شیشه ای و یا نوع محتوی داخل آن طبق قوانین شرکت ملی پست ایران جزء ممنوعات پستی بوده و با پست ارسال  نمی شود، بنابراین خرید اینگونه محصولات فقط با ارسال آژانس (رودسر و شهرهای مجاور) و یا دریافت حضوری از فروشگاه امکانپذیر است.
  8. لطفا قبل از مصرف محصولات با پزشک مشورت کنید. مدیریت عطاری تی‌تی‌نو هیچگونه تعهدی در قبال استفاده خودسرانه شما از محصولات نخواهد داشت.
  9. در صورتی که پس از ثبت سفارش در سایت، گزینه دریافت سفارش به صورت حضوری از فروشگاه انتخاب شود، مشتری محترم موظف است در بازه زمانی اعلام شده از جانب تی‌تی‌نو نسبت دریافت سفارش خود در فروشگاه حضور داشته باشد. در صورت عدم امکان حضور در زمان مقرر لطفا سریعا به فروشگاه اطلاع دهید. (در صورتی که هیچ گونه اطلاع رسانی در خصوص تغییر زمان دریافت سفارش یا عدم امکان حضور از سمت مشتری به عطاری تی‌تی‌نو صورت نگیرد، عطاری تی‌تی‌نو اختیار دارد که تا ۲۴ ساعت بعد از اطلاع رسانی در خصوص آماده تحویل بودن سفارش،  بدون اطلاع قبلی سفارش را لغو نماید)